rni
16 بهمن 1401 - 16:05

ارسال دومین محموله اقلام امدادی به‌مناطق زلزله‌زده خوی

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: دومین محموله اقلام امدادی کمیته امداد با مشارکت اداره کل اموال تملیکی به مناطق زلزله زده «خوی» ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدابوالفضل پرپنچی با اعلام ارسال کمک برای مردم زلزله زده خوی گفت: دومین محموله اقلام امدادی کمیته امداد استان تهران با مشارکت اداره کل اموال تملیکی به مناطق زلزله زده «خوی» ارسال شد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران افزود: این محموله شامل ۲۴ هزار و ۱۶۰ سوپ پوشاک با یک دستگاه تریلی به ارزش بیش از دو میلیارد تومان به آذربایجان غربی ارسال شد.

وی بیان کرد: اولین محموله اقلام امدادی کمیته امداد استان تهران به زلزله زدگان آذربایجان غربی شامل بخاری، بخاری برقی، پتو، البسه گرم و سایر تجهیزات گرمایشی که به مناطق متأثر از زلزله ارسال شده بود که با دو دستگاه کامیون در ساعات اولیه به آذربایجان غربی ارسال شده بود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: کمیته امداد استان تهران فراخوانی را برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی ارائه کرده و سعی بر این است تا کمک‌های نقدی برای تهیه اقلام ضروری به زلزله‌زدگان جمع‌آوری شود.

پرپنچی گفت: اگر سایر نهادها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و بخش خصوصی برای عمل به مسئولیت اجتماعی خود بخواهند کمک ویژه‌ای به آسیب دیدگان زلزله خوی داشته باشند، آماده دریافت این کمک‌ها هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اعلام روش‌های کمک به مردم زلزله زده آذربایجان غربی اظهار کرد: مردم خیر می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ کمک‌های خود را برای مردم زلزله زده خوی واریز کنند؛ شماره‌گیری تلفن ثابت ۷۳۵۵_۰۲۱ و درج عدد ۱۷ و مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سرتاسر استان از دیگر روش‌های پرداخت کمک‌های مردم به زلزله زدگان خوی است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1020361