rni
12 بهمن 1401 - 20:06

۱۵ واحد مسکونی تحویل ولی نعمتان شد

همزمان با دهه مبارکه فجر ۱۵ واحد مسکونی تحویل محرومان شهرستان شازند شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شازند رشید اکبری فرمانده سپاه شهرستان شازند عصر امروز در آیین بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی این شهرستان با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار داشت: سپاه و بسیج با رویکرد ولایتمداری، جهادی و مردمی همواره در خدمت رسانی صادقانه و مجاهدانه به مردم گام برمی دارد و سپاه خادم مردم ایران و پناهگاه مستضعفین است.

وی افزود: امید آفرینی محور فعالیت های سپاه و بسیج در شهرستان شازند است و گروه های جهادی بسیج در خط مقدم امیدآفرینی در جامعه قرار دارند.

 اکبری ادامه داد: در سطح شهرستان شازند بیش از ۸۷ گروه جهادی سازماندهی شده و در عرصه های سازندگی، محرومیت زدایی، بهداشت و درمان ، اشتغال زایی، اقتصاد مقاومتی، نهضت کمک مومنانه، آموزشی و فرهنگی نقش آفرینی می کنند.

وی اضافه کرد: ساخت مسکن محرومین یکی از مهمترین عرصه های فعالیت گروه های جهادی در شازند است که در طی یک سال گذشته ۱۵ واحد مسکونی تحویل ولی نعمتان انقلاب داده شده و ساخت ۱۵ واحد مسکونی در دستور کار قرار دارد.

دیدار با خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان و تجلیل از بسیجیان برتر، حضور در شورای اداری شهرستان شازند، بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی و تحویل مسکن ولی نعمتان و بازدید از پروژه های اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه های مهم فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در اولین روز از دهه مبارک فجر در شازند بود.

پایان پیام

منبع: فارس
شناسه خبر: 1013673